Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Nowe Marzy - Oferty wynajmu działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Mazowiecka

Chrobrego,Toruń(Nowe Marzy + 50 km)

3 500 zł700 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia od zaraz plac o powierzchni 700 m . Plac jest ogrodzony, oświetlony i utwardzony. Bramy wjazdowe na teren obiektu zamykane automatycznie. Najemca otrzymuje piloty do bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ryjewo

Ryjewo(Nowe Marzy + 49 km)

430 zł172 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wydzierżawienia rampę czołowo-boczną w Ryjewie o pow. 172 m2. (dz. 496/7, obr. Ryjewo).

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Owczarki,Grudziądz(Nowe Marzy + 10 km)

1 999 zł2 680 m² 0,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska poleca! Dwie działki na wynajem w Grudziądzu - Owczarki, ul. Paderewskiego Szukasz miejsca na rozwój działalności, inwestycję lub przestrzeń idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Leśna

Śliwice(Nowe Marzy + 40 km)

3 900 zł2 654 m² 1,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka/plac w miejscowości Śliwice, gmina Śliwice, powiat tucholski. Teren położony w spokojniejszej części o charakterze usługowo-gospodarczym, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 705 zł4 603 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do dzierżawy działkę nr 413, obr. Krojanty o pow. 4.603 m2. Informacje na temat nieruchomości można.

Szczegóły ogłoszenia

10 936 zł2 734 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy ul. Bielańskiej o powierzchni 0,2734 ha. Forma władania gruntem - własność. Uzbrojenie: - woda - energia elektryczna Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

444 zł1 200 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia dz. Nr 110 obręb bystrze o pow. 1200 m2, działka niezabudowana o kształcie trójkąta, położona przy drodze gminnej. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona

Mokre,Toruń(Nowe Marzy + 50 km)

7 000 zł2 796 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Toruń wynajem teren przemysłowy Przedstawiamy ofertę wynajmu działki o pow. 2796 m2 zlokalizowana w Toruniu przy ul. Skłodowskiej-Curie. Działka nr 129/51 o wymiarach: 44.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł11 300 m² 3,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wyanjem nieruchomość przemysłowo-magazynowa położona w miejscowości Subkowy, przy ul. Dworcowej. Obiekt zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Stawowa

Korzeniewo(Nowe Marzy + 37 km)

1 500 zł3 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Keller Williams! szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Mamy dla Ciebie grunt, który łączy w sobie to, co najlepsze: niespotykaną żyzność klasy III, świetną lokalizację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Nowe Marzy

Nowe Marzy,kujawsko-pomorskie

17 500 zł5 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy węźle autostradowym. Dostępne wszystkie media. Cena do negocjacji.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij